TAEKWON-do – O víkendu 12.–13. listopadu v Ostravě

O víkendu 12.–13. listopadu v Ostravě proběhla nejprestižnější soutěž pro nositele mistrovských stupňů v ČR. Mistrovství ČR skupiny DAN se zúčastnilo 23 škol a na tatami se ve všech pěti soutěžních disciplínách utkalo 291 závodníků a závodnic.

V sobotní části jste mohli vidět výkony nejmladších závodníků i těch nejstarších. Sobota byla ve znamení žáků, seniorů a veteránů. Po slavnostním zahájení začalo v 9 hodin poměřování sil v technických sestavách a žáky jste mohli vidět na ringu 1, 3 a 4. Na ringu 2 začali soutěžit senioři v technických sestavách. Ring 5 pak hostil celé dopoledne speciální techniky seniorské i žákovské kategorie. V odpoledních hodinách pak probíhaly především boje a žáky postupně nahrazovali zkušenější bojovníci a bojovnice z řad seniorů a veteránů. V závěru dne pak odstartovaly soutěže v sebeobraně a v silovém přerážení.

Za oddíl Taekwondo SK Pedagog potvrdil znovu Ondra Postl jasnou pozici favorita ve speciálních technikách, když obhájil již po několikáté první místo na nejvyšší republikové soutěži v této disciplíně.  Dále se umístil na 2 místě v kategorii sestav.

Výsledky:

Ondřej Postl     1.místo speciální techniky, 2.místo tull

Odkaz na oficiální stránky:Mistrovství České republiky 2022, skupina DAN · Bulletin · Český svaz taekwon‑do ITF (taekwondo.cz)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *