Rozhodující bitvy o záchranu, Pedagog jde na pražské týmy sebevědomý!

V posledních dvou zápasech základní části se rozhodne, jak skončí stolní tenisté Pedagogu v této druholigové sezoně. V posledním dvoukole doma potřebují uspět s pražskými celky EL Niňem a Vršovicemi.

Pedagog ČB na západě Čech nepřipsal nic navíc, po prohrách v Boru a Chebu klesl na desátou barážovou příčku. Jihočeši však mají stejně bodů jako deváté EL Niňo a právě Pražany je tým z Branišovské ulice odhodlaný poslat v přímém souboji do baráže. Českobudějovičtí se chystají na důležité zápasy, v nichž mají vše ve svých rukou. Pokud dvakrát vyhrají, nemusí řešit nic kolem. V případě sobotní remízy už se musejí ohlížet na ostatní výsledky. Pedagog si před vlastními skvělými fanoušky věří, že pražské celky porazí a oslaví druholigovou záchranu.

Pedagog – EL Niňo Praha v sobotu v 15 hodin

SF SKK EL Niňo Praha D je rezervním celkem jednoho z největších českých klubů. Pražané v této sezoně však napříč většinou svých ligových mužstev řeší personální problémy s nedostatkem hráčů, a i proto je Niňo většinou ve spodních patrech tabulky. Druhá liga není výjimkou, díky nečekaným výsledkům v závěru sezony se Pražané dotáhli na desátý Pedagog. EL Niňo D je silné zejména doma, na stolech soupeřů vyhrálo jen v prvním kole ve Vršovicích, jinak sbírá samé porážky. V dresu rezervy pražského klubu ve druhé lize už nastoupilo patnáct hráčů, takže je vždy těžko odhadnutelné, kdo nastoupí. V posledních kolech to byli nejčastěji mladíci Stach, Šálený, Ezr či zkušený Špaček, Cholínský nebo Půlpán se Šablaturou.

Pedagog – Vršovice v neděli v 10 hodin

TJ Lokomotiva Vršovice je spolu s pražskou Michlí již jistým sestupujícím. Lokomotiva jako staronový účastník druhé ligy dlouho čekal na první výhru, která přišla až ve 13. kole na Michli. Druhý úspěch zapsali Pražané v posledním kole proti oslabenému Hostinnému. K tomu má Lokomotiva na kontě ještě čtyři remízy. I tak ale na Pedagog už Vršovičtí ztrácí za dvě kola nedostižných pět bodů. V průběhu druhé poloviny sezony do týmu přišel Černota ze Sparty, jinak nastupují zkušení Kolář, Pospíšil či Kuba, zpravidla doplnění o mladíka Krameše. V posledním kole první poloviny vyhrál Pedagog v herně Lokomotivy hladce 10:3.

Oba víkendové zápasy bude jako vrchní rozhodčí řídit Jaroslava Tenglová.

Přijďte nás podpořit v rozhodujících zápasech sezony!

pozvanka-elnino-vrsovice-doma

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *