David Smažík krajským přeborníkem ve smíšené čtyřhře staršího žactva

smaza-vyssibrodKrajský titul ve smíšené čtyřhře staršího žactva získal David Smažík ve dvojici s Andreou Meškánovou. K tomu David přidal i bronz ve čtyřhře žáků a čtvrtfinále ve dvouhře.

Nedělní krajský přebor staršího žactva ovládl strakonický Jakub Slapnička, který ve finále porazil třeboňského Ondřeje Peška. Oba mladíci si v dresu Pedagogu vyzkoušeli druhou ligu. Aktuální naděje Pedagogu David Smažík prošla ze základní skupiny na prvním místě, v osmifinále dvouhry si David poradil s Holubem ze Soběslavi, ale další soběslavský hráč už byl nad jeho síly. Ve čtvrtfinále Davida vyřadil po boji Dobiáš.

O kolo dál došel David ve čtyřhře, kde společně s kaplickým Petrem Benešem dokráčeli až do semifinále. Tam však nestačili na Dobiáše se Slapničkou a pověsili si na krk bronzové medaile. Až na stupínek nejvyšší vystoupal David Smažík ve smíšené čtyřhře, kde společně s domácí Andreou Meškánovou získali zlaté medaile. V semifinále porazili nasazené jedničky Nečasovou s Dobiášem a ve finále zdolali i Slapnička s Jarešovou. Gratulujeme!

O den dříve se ve Vyšším Brodě konal i krajský přebor mladšího žactva, který ovládl kaplický Petr Beneš a lhenická Aneta Dubravcová. Mladík Pedagogu Matyáš Jankovski se bohužel zúčastnit nemohl.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *