Votický turnaj ve florbale

Znovu po roce jsme se 25.3.2023 zúčastnili votického turnaje ve florbale při TJ Sokol Votice. V prvním našem utkání ve skupině B jsme podlehli celku Kopyta Votice v poměru 3:7. Za Pedagog se trefili Chromý, Soukup a Kamenický.

Ve druhém utkání nás čekal celek FBC Brooklyn Vlašim. Skóre otevřel po krásné kombinaci na jeden dotek Chromý, který zužitkoval přihrávky Gutwirtha a Kamenického. Druhou branku si připsal téže hráč z dorážky střely Gutwirtha a skóre pak sám kapitán po individuální akci zakončil třetí brankou, a to střelou do šibenice. Vlašim už dokázala pouze snížit dvěma brankami a Pedagog si tedy připsal výhru v poměru 3:2. Jak se později ukázalo, šlo bohužel o poslední radost z výhry.

Ve třetím utkání jsme narazili na výběr LDN Votice. To, že nám tento starší výběr nesedí se znovu ukázalo a místním zkušeným borcům jsme podlehli poměrem 2:4. Naše korigující branky vstřelili hráči Strnad a Soukup.

Ve čtvrtém a zároveň závěrečném utkání skupiny B jsme nastoupili proti celku Olbramovic. Trosky bohužel nadělal soupeř z nás a vyhrál vysoko 5:1. Čestnou branku si připsal Strnad. Ve skupině jsme skončili na předposledním 4. místě před LDN Votice a zajistili si postup do čtvrtfinále, kde jsme narazili na suveréna skupiny A, a to Votický sokolský Áčko.

Ve čtvrtfinále Votický sokolský Áčko obhajovalo triumf z loňského ročníku. Favorit utkání nejdříve ustál první šanci Pedagogu, kdy Chromý nastřelil levou tyč a poté už to byla jasná záležitost. Domácí celek utkání zcela dominoval a vyhrál ho vysoko v poměru 9:2. Za Pedagog si připsal dva čestné góly Soukup.

Pedagog obsadil v turnaji konečné 8. místo. Příští rok se uvidí, zda navštíví Votice znovu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *