Stolní tenisté-Cesta na západ – Pedagog o víkendu jede do Boru a Plzně

bor_plzen_venku

O víkendu budou 8. a 9. kolem pokračovat ligové soutěže. Pedagog bude ve druhé lize hájit třetí pozici na stolech devátého Boru a poslední Plzně.

Pedagog díky výhře v derby poskočil na třetí příčku v druholigové tabulce. Ale střed pořadí je hodně našlapaný, od druhé Elizzy po sedmé El Niňo jsou pouze dva body. Jihočeši by pro klid do dalších zápasů potřebovali o víkendu na západe Čech uspět. Proti poslednímu Sokolu Plzeň a devátému Boru chtějí Jihočeši šest bodů, které by jim daly klid do posledních dvou duelů v letošním kalendářním roce doma s Mladou Boleslaví a Hostinným. Na západ Čech by měli Českobudějovičtí vyrazit v kompletní sestavě, tedy i s čerstvým stříbrným medailistou z republiky dorostu Filipem Kortusem.

TJ Sokol Bor Eissmann – Pedagog ČB – sobota 28. 11. 2015 v 15.00

Bor vyměnil soutěž s Unionem Plzeň a stejně jako Plzeňští se pohybuje v dolní půlce druholigových vod. Po sedmi kolech je Sokol na deváté příčce s tím, porazil doma Litoměřice a naposledy vyhrál na Sokolu Plzeň, k tomu remizoval doma s Ústím. K tomu si Západočeši připsali dvě hladké prohry v Mladé Boleslavi a na Elizze a dvakrát padli 8:10 v Hostinném a na El Niňu. Nejlépe si zatím vede Roman Belopotočan (18:7), v posledních zápasech nahradil Jakuba Kliera (1:8) v sestavě František Copák s výrazně lepší bilancí (11:5). Tým doplňují explzeňští Kirchmann a Dráždil (oba 8:17). S Borem se Pedagogu poměrně daří, ale v září na západě Čech prohrál třetí kolo Českého poháru 4:6, když ke třem bodům Pavla Kortuse přidal jen jeden Roman Kaucký. Současně s druholigovým mačem se v herně hraje i třetí liga Bor B – Zruč, takže je možné, že domácí budou kombinovat sestavu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *