Posila z říše snů! Za Pedagog bude hrát trojnásobný mistr republiky a účastník mistrovství světa!

Historická účast Pedagogu v první lize mužů dostala velkolepý nádech. Za českobudějovický klub bude hrát česká stolnětenisová hvězda!

Tou posilou bude Radek Košťál. Bývalý český reprezentant, trojnásobný mistr republiky a medailista z evropských šampionátů. Zkrátka hvězda české ping-pongové scény a respektovaná osobnost.

Je to prostě pecka. Premiéra budějovického klubu ve druhé nejvyšší soutěži bude nesmírně atraktivní. Takový hráč, jakým Košťál je, na jihu Čech nikdy nehrál! „Jsme šťastní, že jsme se s Radkem domluvili a bude u nás v nadcházející sezoně působit. Představy klubu i Radka se potkaly a těšíme se, až v našich barvách nastoupí,“ uvedl k přestupu předseda SK Pedagog Přemysl Horák.

Košťálova řada úspěchů je neuvěřitelná. Například v roce 2015 vyhrál v extralize všech 44 zápasů a v sezoně 2015/16 se stal nejlepším hráčem nejvyšší české soutěže s bilancí 30:1. V minulé sezoně byl druhým nejlepším hráčem první ligy při skóre 36:4.

Základní čtyřka Pedagogu je tak kompletní a s velkým očekáváním se připravuje na nadcházející sezonu. Košťál doplní bratrskou dvojici Kortusů a Jana Holáně, který v létě přišel z Mostu.

Košťál nebude chybět na historické premiéře Pedagogu v první lize. Jihočeši přivítají 19. a 20. 9. týmy Hustopečí a Brna.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *