Pedagog v sobotu opět hostí krajské přebory dospělých ve Stolním tenisu

Počtvrté v řadě bude SK Pedagog České Budějovice hostit nejvýznamnější turnaj sezony. V sobotu se na Branišovské uskuteční krajský přebor dospělých, o den později krajský přebor dorostu.

Hala-Pedak-Nova

Počtvrté, avšak poprvé na novém povrchu, se odehraje krajský přebor dospělých na Pedagogu. Propozice počítají se skupinovým systémem, z nichž pouze vítěz bude postupovat do vyřazovací části, která už se odehraje na čtyři vítězné sety. Tento systém platí u mužů s ohledem na finální počet účastníků. Žen se přihlásilo šest, a tak se v boji o semifinále utkají ve tříčlenných skupinách.

V mužské části turnaje nechybí nasazená jednička Michal Vávra či domácí naděje Pavel Kortus. Chybět naopak bude Milan Zaunmüller. Na závěrečné boje si však brousí zuby i Jan Duspiva, Filip Korbel, Jakub Slapnička, Miroslav Bauer nebo mladíci ze Strakonic či kompletní A-tým Studené. Určitě se tak bude jednat o velice kvalitní přebor. Na mistrovství republiky do Teplic postupují čtyři nejlepší muži a dvě nejlepší ženy.

Prezentace na sobotní turnaj je do 8:30, turnaj začíná od 9:00.

TOP 10 nasazených dle žebříčku:

Jméno a příjmení Klub Postavení na žebříčku
Michal Vávra TTC Nassau 1.
Pavel Kortus ml. SK Pedagog ČB 2.
Jan Duspiva SK Vöest Linz 4.
Filip Korbel ml. TJ Sokol Studená 5.
Jakub Slapnička TJ ČZ Strakonice 8.
Miroslav Bauer Waizenkirchen 10.
Ondřej Doležal TJ Sokol Studená 13.
Miloslav Mádr TJ Sokol Studená 15.
Igor Smola TJ Sokol Studená 16.
Lukáš Heinzl TJ Libín Prachatice 17.

V neděli se v herně Pedagogu uskuteční krajský přebor dorostu, kde se o tituly přeborníků popere 24 nejlepších dorostenců a 12 nejlepších dorostenek. Také zde platí prezentace do 8:30, v 9:00 se začíná.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *