Jihočeští rozhodčí cestují do Plzně na REFEREE CUP 2016

5370

 

Již tuto neděli se v plzeňské hokejbalové hale uskuteční zajímavá akce. V rámci jednodenního turnaje se zde mezi sebou utkají čtyři celky, které budou tvořit západočeští, středočeští a také jihočeští rozhodčí.

Počet účastníků:

KR Západ, KR Jih, KR Střed, Medvědi Praha

 

Turnaj se odehraje systémem každý s každým. Po skončení skupinových bojů bude následovat semifinále (1.-4. a 2.-3.). Poražení z obou klání si zahrají o bronz, vítězové si to rozdají ve finále. Hrací čas 2x12min.

 

Nominace jihočeského celku:

Pavel Novotný (trenér), Vratislav Malecha (hrající vedoucí mužstva), Přemysl Horák, Petr Mikl, Radek Zachoval, Jaroslav Masař, Luboš Štěpán, Vít Čapek, Jiří Hronek, David Kotek, Jan Švácha, Pavel Valenta, Jan Turek, Matyáš Malecha.

K nedělní akci se vyjádřil jeden z účastníků Přemysl Horák: Jsme velice rádi, že můžeme utužit kolektiv rozhodčích zde v regionu a reprezentovat jihočeský kraj na tomto turnaji v Plzni. Jelikož je to první ročník turnaje za účasti středočeských, západočeských, jihočeských rozhodčích včetně klubu z Prahy věříme, že turnaj se stane tradicí a pro další ročník, který by se měl podle všeho konat v létě v ČB, se obsadí všemi regiony ČR.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *