II. kolo Sportovní automobiliády s SK Pedagog

II. kolo Sportovní automobiliády s SK Pedagog ukázal, jak jsou žáci VOŠ, SPŠ automobilní a technické zapáleni do sportu.

SK Pedagog nabízí několik sportovních odvětví a právě tato sportovní akce dává smysl. Studenti si mohli zahrát hokejbal, florbal, fotbal, basketbal a to vše pod otevřeným nebem. Samozřejmě i stolní tenis v naší tělocvičně, kde byla opravdu hojná  návštěvnost a tělocvična plně využita. Co ale musím podotknout je, že jsem osobně se studenty navštívil další stanoviště a to ,,workoutové hřiště,, a mě samotného zajímalo, jak na tom jsou s posilováním vlastní vahou těla. I ti, kteří nejprve neměli zájem, cvičili. Někteří dokonce předváděli akrobatické kousky, za které sklidili potlesk a mou pochvalu za kladný přístup ke sportu.

Pokud se studentům budeme věnovat a pracovat s nimi,bude jejich přístup ke sportu lepší,než si veřejnost představuje. Je to jenom o lidech, kteří se tomu chtějí a nebo musí věnovat. Sport je musí bavit a zároveň se i něco naučí.

Já osobně musím pochválit všechny studenty, kteří se akce zúčastnili a také učitele a organizátory, kteří s akcí pomohli.

Za SK Pedagog jsem velice rád, že jsme našli společnou cestu s jasným cílem.

Děkuji všem studentům Přemysl Horák – předseda SK Pedagog

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *