Hokejbalisté Pedagogu v I.lize skončili na 4.místě. Velké poděkování patří také Jihočeskému kraji

Jihočeskému kraji děkujeme za podporu v I.lize. Podpora je velmi významná neboť bez této podpory, bychom těžko tuto soutěž mohli hrát.

Velká škoda je, že jsme neprošli dále do finále a nepokusili se o zázrak.

💚Play-off 1.Ligy, 3. a 4. zápas semifinále (sobota + neděle)💚Za stavu 1:1 se semifinálová série přesunula do Budějovic. Domácí Pedagog nastupoval do třetího utkání v neúplné sestavě. Na hřišti byla absence vyfaulovaného Adama Bárty, zraněného Jardy Talíře i chybějících posil Tomáše Maurenze, Pepy Melichara a Patrika Zaymla bohužel znát. Bylo jasné, že sobotní výhra by znamenala psychickou úlevu pro následující čtvrtý zápas. Ani jeden z týmů se o tuto výhodu nechtěl připravit.První třetina byla ze strany obou celků velmi opatrná. K vidění bylo jen málo šancí, včetně samostatného úniku hostujícího hráče, který ale trefil jen dobře postavenou konstrukci Davídkovy branky. Po úvodním dějství se tak do kabin odcházelo za stavu 0:0. Ve druhé třetině padla první branka utkání, a to bohužel z hole hostí. Svůj náskok Vlčáci navýšili ve 3.třetině, kdy se dostali do vedení 3:0. Za domácí se prosadil pouze Ondra Bárta, ale na otočení utkání už bylo pozdě. Nadto hosté ještě dokázali v poslední minutě pečetit výsledek gólem do prázdné branky a ze sobotního utkání brali druhý bod do série. Pokud Zelení nechtěli skládat zbraně a jet na dovolenou, museli nedělní utkání zvládnout lépe a vrátit tak sérii zpátky do Ústí. Doposud neomylné pravidlo: „Kdo dá první gól v zápase, vyhraje.“, ani tentokrát nezklamalo.

Hosté se opět dostali do vedení, i když tentokrát domácí zareagovali lépe, a využili přesilovou hru. Konkrétně Matyáš Grossmann povedenou tečí srovnal stav utkání na 1:1. Ve druhé třetině hosté odskočili do tříbrankového vedení. Na co sáhli, to jim tam spadlo. Ale domácí se nevzdávali. Diváci je hnali za vítězstvím do samého konce. Další přesilovou hru využil Matyáš Malecha a na 3:4 snižoval Ondra Bárta. Do konce utkání zbývalo dost času, ale zelení nenašli recept na ústeckého golmana. Bohužel srovnání nepřinesla ani závěrečná hra bez brankáře, a tak těsným rozdílem 3:4 slavili vítězství opět hosté.

Semifinálová série je tudíž u konce a za stavu 3:1 posílá Vlčí smečku Ústí nad Labem do zaslouženého finále. Nezbývá, než soupeři pogratulovat k postupu a popřát hodně štěstí v dalších bojích💚